Multivilla Gayrimenkul inşaatçıdan
+90 (242) 512 20 32
+90 536 985 34 28

Antalya'da Gayrimenkul Alım / Satım

Yabancı yatırımcıların odak noktasında olan Antalya ili; başta Alanya olmak üzere Kemer, Belek ve Side, emlak alımında tercih edilen bölgelerimizdendir. Özellikle Rusya, Avrupa ve Norveçli yatırımcıların hem yatırım amaçlı hem de yerleşik hayat için konut aldıkları popüler bölgelerimizdendir. Türkiye'nin Karadeniz bölgesinde devam eden emlak satın alma yasağı, yabancı uyruklu vatandaşların Akdeniz sahillerini tercih etmelerinin diğer bir nedenidir.

Türkiye Cumhuriyeti’nin Rusya’ya vizesiz giriş uygulamasıyla Rus halkının ilgisini arttırmış, bunun yanı sıra temiz çevresi doğal güzellikleri, 12 ay boyunca uygun iklim koşullarıyla daha da talep kâr bir ilimiz olmuştur.

 • Türkiye'de daimi veya periyodik ikamet için bir daire ya da villa satın almak istiyorsanız;
 • Kendi işinizi kurabilmek için ticari emlak satın almak istiyorsanız;
 • Gayrimenkulünüzü kiraya verip, gelir kazanmak istiyorsanız;
 • Daha önce yatırım amaçlı satın aldığınız gayrimenkulü kar elde etmek için satmak istiyorsanız;

Multivilla’ ya Hoş geldiniz!

Firmamıza ilk başvurunuzdan itibaren, deneyimli ve tecrübeli ekibiyle sizlere; hukuki destek, emlak hizmetleri, mülkiyet değerlendirme, proje rehberliği, yatırım yönlendirme ve destek alanlarında danışma veya uygulamada yardımcı olacaktır. Çalışmalarımız bununla da sınırlı değil alım/satım, mevzuat, vergilendirme, Türkiye Cumhuriyetinde ikamet prosedürleri, vatandaşlık alma ve benzeri konularda, danışmak veya talebinize göre hizmet vermek için hazır olacaktır.

Antalya’da, nasıl emlak satın alabilirsiniz?

 1. Web sayfamız veya ürün kataloğumuzdan yaptığınız tercihe göre firmamızın danışmanları tarafından hazırlanan programla hem portföyümüzü hem de beldemizi görmek;
 2. Tercihiniz Ticari gayrimenkulse; mülkiyet işlemleri ve iş yeri açma işlemleri, izinler;
 3. Nihai kararınız doğrultusunda imzalanan sözleşmeden sonra başvuru işlemlerinize başlamak.
 4. Antalya’ da işiniz başarılı bir şekilde devam ederken, yeni aldığınız evinizde hayatınızın keyfini çıkarmak.

Antalya’da nasıl emlak satabilirsiniz?

 1. Deneyimli ekibimizle satmaya karar verdiğiniz mülkünüzü değerlendirmeye geliyoruz;
 2. Konutunuzun değerinde satılabilmesi için eksiklerini belirliyoruz;
 3. Satışa yardımcı olması için mülkünüzün teknik özelliklerinin listesini oluşturuyoruz;
 4. Mülkiyet kayıt belgeniz ve diğer dokümanları hazırlıyoruz
 5. Firmamızın veri tabanına, web sitemize ve kataloglara, mülkünüze ait bilgileri giriyoruz ve sizin için potansiyel müşterilerle irtibata geçiyoruz. Gerektiği takdirde müşterilerle sizin adınıza görüşmeler yapıyoruz. Firmamızın yardım ve tavsiyelerine güvenebilirsiniz, ancak satma kararı her zaman sizindir!

Mülkünüzü satın almak isteyen bir alıcı bulunduğunda;

‘’Multivilla’’ alıcı ve satıcı arasında alışverişin gerçekleşmesi için sözleşmenin prosedürlerine uygun olarak işlemleri başlatmak ve bu işlemleri güvenle nihai sona ulaştırmakla yükümlüdür.

Not: Beş yıldan daha az süreyle mülk sahibiyseniz, mülkünüzü sattığınızda belirli oranda gelir vergisi ödemek zorunda kalabilirsiniz. Bu miktar, enflasyon oranına göre hesaplanarak, vergi ödenir. Buna ek olarak, satıldığı yıldaki vergi muaf olunan miktarı düşüp vergi ödenmektedir. Türkiye'de, net kar boyutuna bağlı olarak %18 ile % 35 arasında değişmektedir.

Multivilla’nın profesyonel ve deneyimli kadrosuyla alış-satış işlemleri güvenle ve yasal olarak uygulanır. Biz bu hizmetlerin yasal olarak düzenlemesini garanti ediyoruz.

Bize ulaşmanız için;

Tel: +90 (242) 512 20 32, WhatsApp & Viber +90 (536) 985 34 28

E-posta: info@multi-villa.com;

Bizi ofisimizde ziyaret etmeniz için;

Kestel beldesi Sahil yolu caddesi No:21 Multiplaza
 Alanya / ANTALYA / TÜRKİYE


Bakınız ayrıca:

Ürün arama