Multivilla Gayrimenkul inşaatçıdan
+90 (242) 512 20 32
+90 536 985 34 28

Avsallar 15 yy ’da kurulmuştur. İlk yıllarda hayvancılık ve tarımla geçimini sağlayan Avsallar, 1843 yılında yaşanan yangından sonra yeniden kurulmuş, kasaba halini almıştır. Turizmin canlanmasıyla, son yıllarda büyüyen ve gelişen Avsallar, günümüze kadar bir tatil cenneti olmayı başarmıştır.

Alanya merkezine 25 km mesafede olan Avsallar’ın kendine özgü doğa güzellikleriyle, tatilcilere farklı bir panorama sunuyor. Toros ve Akdeniz’in senkronize çalışmasıyla oluşan temiz havası, mavi bayraklı plajları özellikle yurtdışından gelen turistlerin ilgi odağı durumundadır. Tabiat ve doğa tutkunu insanların aradığı o enerji ve huzuru sınırsızca yaşayabileceğiniz bir coğrafyadır.

Sosyal Hayat

Bizans döneminden kalma kültürel miraslara sahip bir başka kasabamızdır Avsallar. Tarihi ve turistik gezilerin yanı sıra, doğal oluşumlu mağaraları ve küçük şirin koylarıyla farklı güzelliklere bürünmüştür. Tabi yaşam ve büyüleyici atmosferiyle birçok yerli ve yabancı turistin hayallerinin gerçeğe dönüştüğü yerdir. Zengin mutfağı ve her damak tadına uygun yemekleriyle, yemek yemenin bam başka bir keyif olduğunun farkına varacaksınız.

Avsallar’da kiralık ve satılık daireler

Turizm bölgesi olması sebebiyle, Avsallar da küçük tatil kasabası olmaktan sıyrılıp modern bir kasaba haline dönüşmeye başlamıştır. Özellikle yaz sezonlarında kiralık talebi artarken, satılık arayışları her sezon ve dönemde devam etmektedir. Multivilla sizlere, uygun ödeme koşulları, farklı konfor ve manzaraya sahip çok çeşitli ürün seçenekleriyle her tarzda kiralık ve satılık konutlar sunacaktır.

Apartman katında veya residence konutta oturmak istemiyor ve geniş bir bahçe içerisinde, meyve ağaçlarının arasında, havuz kenarında bir villaya sahip olmak istiyorsanız, vakit kaybetmeden Multivilla danışmanlarını arayın ve randevu alın, hayallerinizin evine ulaşın.

Zamanınızı ev aramak gibi sıkıcı işlere harcamayın, +90 (242) 512 20 32, WhatsApp & Viber +90 (536) 985 34 28 numaralı telefondan ya da info@multi-villa.com adresinden bize ulaşın sınırsız hizmetlerimizden yararlanın.


Bakınız ayrıca: