Multivilla Gayrimenkul inşaatçıdan
+90 (242) 512 20 32
+90 536 985 34 28

Cikcilli’de Hayat

Cikcilli’de yeşilliklerin arasında, narenciye ağaçlarının kokusu eşliğinde huzurlu ve sakin bir yaşam sürdüreceğinizden emin olabilirsiniz. Bu doğallığın yanında, Cikcilli size şehir merkezine kolay ulaşım, haftalık pazar yerleri, park ve spor tesisleri; kısacası günlük ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek her türlü imkânı sunuyor.

Alanya merkeze ve dünyaca ünlü plajlara sadece birkaç kilometre uzaklıkta.

Cikcilli’de Satılık Evler

Sessizliğin ve sakinliğin hâkim olduğu Cikcilli beldesi, yaklaşık 10 bin kişiye ev sahipliği yapıyor. Burada yaşayan vatandaşlar doya doya doğal manzaranın ve temiz havanın tadını çıkarıyor. Siz de bu avantajlardan yararlanmak istiyorsanız ve Alanya’da ya da Cikcilli’de en yeni satılık evler peşindeyseniz "Multivilla" ya başvurun ve huzurla dolu evinizi birlikte keşfedelim. Cikcilli’de ağırlıklı olarak yüksek katlı yeni binalar mevcuttur. Yeni yapılan inşaatlarda genellikle spor salonları, tenis kortları, çocuk parkları, saunalar ve havuz gibi aktivite alanlarının yanı sıra, daireler içerisinde mobilyalarla, beyaz eşyalarla ve televizyonlarla hayatınızı kolaylaştıracak her türlü imkân sizlere sağlanmaktadır.

Özellikle tatilcilerin Alanya’nın çeşitli beldelerinden mülk edinme talepleri gittikçe artış göstermektedir. Eskiye nazaran otellerde konaklama isteği daha azdır. Bunun nedeni ise Alanya’da tam otel havasında, aynı konforu sağlayacak, üstelik kendi kurallarınızı belirleyebileceğiniz yapılar inşa edilmesidir. Bu şartlarla Alanya’da ya da Cikcilli’de kiralık daire tutmak özgürce bir tatil için en mantıklı karar olacaktır.

Siz de Cikcilli’nin sunduğu fırsatlardan yararlanmak istiyorsanız, info@multi-villa.com adresinden mail yoluyla veya +90 (242) 512 20 32, WhatsApp & Viber +90 (536) 985 34 28 numaralı telefondan bizlere ulaşın. "Multivilla" ekibi olarak siz değerli müşterilerimize hizmetlerimizi sunmaktan mutluluk duyarız.


Bakınız ayrıca: