Multivilla Gayrimenkul inşaatçıdan
+90 (242) 512 20 32
+90 536 985 34 28

Türkiye’nin Lüks Konut Merkezi "Empire Residence"

"Empire Residence" Web sitesini ziyaret edin

Projemizin tamamlanmasına 0 ay var!

Akdeniz’in kıyısında denize nazır, ileri teknolojinin son harikası, lüks ve konforu doyasıya hissedeceğiniz muhteşem bir kompleks. Evde olmanın keyfiyle yaşayacağınız unutulmaz tatil fırsatı. İç ve dış mekânlardaki kusursuz çizgiler, modern mimarinin gerçeğe dönüştüğü tasarımlar, uluslararası arenada 2014 "Luxury Life Awards" ödülünü kazanmış, çevreye duyarlı, kusursuz bir proje. Bu kusursuz krallığın kral ve kraliçeleri olmak istemez miydiniz?

"Empire Residence" sadece Alanya ve Antalya’ da değil, Londra ‘da çok saygın bir ödül almış, kaliteli çizgisi Avrupa, Rusya ve birçok Türk devletlerinin yoğun ilgisini ve beğenisini toplamış yaşanılacak bir projedir.

2016 yılı Mart ayında tamamlanması planlanan proje, A kalite yapı malzemeleri ve mimari projesi, akıllı ev sistemleriyle, "Empire Residence" adını markalaştırmış ve Multivilla’ nın prestijine itibar kazandırmıştır. Bu prestij siz değerli müşterilerimizin, projemize göstermiş olduğunuz ilginin yegane göstergesidir. Biz de Multivilla ailesi olarak yatırım için değerlendirdiğiniz Empire Residence konutlarını erken alımlarınızda daha uygun fiyatlarla sizlerin beğenisine sunuyoruz.

 

Yenilikçi Çözümlerle "Empire Residence"

 1. Solar Enerji
  Projemizde ortak kullanım alanları gibi, elektrik tüketiminin oldukça yüksek maliyetlere sebep olan ve aylık aidatlarımıza yansıtılan bu ödemelerin tutarını azaltmak için hedeflenmiş bir uygulamadır. Alanya gibi yılın 11 ayı güneş gören bir bölgede bu uygulamamızla sizleri yüksek aidat bedellerinden kurtarmayı hedefledik.
  Daha fazlası

 2. "Akıllı Ev" sistemleri
  Evden aceleyle çıktınız; ütüyü fişte mi unuttum, televizyon açık mı kaldı, panjurları açmayı, musluğu kapatmayı mı unuttum, ocak açık mı kaldı ve benzeri bütün sorunlarınızın çözümüdür Akıllı ev Sistemleri. Özellikle unutkan ev hanımlarının çok işine yarayacak olan bu uygulama evinizi evde yokken kontrol etmenin verdiği güven duygusunu, huzurunu ve keyfini yaşamanızı sağlayacak. Evinizi cebinizde yaşatmanın konforuyla buluşun.
  Daha fazlası

 3. Ses ve Isı izolasyonu
  "Empire Residence" ta sürdüğünüz saltanatın, dışardan gelen sinir bozucu seslerle bozulmasını istemediğimiz için bu konuda da ileri teknolojinin nimetlerinden faydalandık. Standart duvar kalınlığından çok daha geniş ölçülerle örülmüş dış duvarlarımızın arasına uygulanmış izolasyon malzemesiyle gürültü ve ısı hapsini sağlıyoruz. Steril bir yaşamın anahtarlarını size veriyoruz.
  Daha fazlası

 4. "Her şey" dâhil sistem
  A ve B bloktan oluşan muhteşem kompleksimizde hem 1+0 hem de 1+1 ve 2+1 dairelerimizin tüm ihtiyaçları fiyatlarımıza dâhildir. Oturma grubunuzdan beyaz eşyalarınıza, mutfak malzemelerinizden banyo havlunuza, yatak odanızdan perdelere kadar tüm ev gereçleriniz bu fiyatların içerisindedir.
  Stüdyo dairelerimizde kullandığımız mobilyalarımızsa tam bir teknoloji harikası. Nasıl mı? Özel olarak tasarlanmış raylı yatağımız gece yatak, gündüzse raylı sistemle tavanda konumlanıyor ve yatak yerini kompakt kanepe alıyor. Böylelikle size kullanım alanı geniş bir salon kalıyor. Rahat, fonksiyonel ve özgün biçimiyle tam bir tasarım harikası.
  Daha fazlası

 5. Mükemmel Lokasyon
  Empire Residence inşaat sektörünün hızla gelişip, büyüdüğü, her geçen gün taleplere cevap vermeye çalışan bölgemiz olan Alanya’nın en nezih semti Mahmutlar’ ın merkezindedir. Kent yaşamının göstergesi olan restoranlar, kafeler, eczaneler, okullar, mağazalar size yürüme mesafesindedir. Tatil kelimesini anlamlandıran deniziyse, dilediğiniz an evinizin salonundan, balkonundan veya yatağınızdan kalkmadan keyifle izleyebileceğiniz mesafede, birkaç adım ötenizdedir.
  Daha fazlası

 6. Lüks yeniden şekillendi
  Her yıl Londra da büyük bir organizasyonla düzenlen ‘Luxury Lifestyle Awards’ yarışması, ekonominin seyrine yön veren, belli başlı dünya şirketlerinin projeleriyle yarıştığı geleneksel bir yarışmadır. Yarışma sonrasında kazanan projelere ödülleri prestijli bir törenle verilir. 2014 yılının proje şampiyonu ise Multivilla’ nın gözde projesi Empire Residence olmuştur.
  Daha fazlası

Bu eşsiz şaheserin yaratıcıları ve mimarları Multivilla, proje sakinlerinin, sadece satış öncesi değil satış sonrası da itibarına yakışır şekilde hizmet alması için Empire Residence idari yönetimini de Multivilla’ nın deneyimli kadrosunun ellerine bıraktı. Multivilla siz değerli müşterilerimizin tatilini, huzur, konfor ve güvenle geçirmeniz için çalışıyor. Bugün kendinize bir güzellik yapın ve muhteşem bir yaşam için bize ulaşın.

Dünyaya bir de Empire Residence farkıyla bakın.

 

Empire Residence ta küçük bir geziye ne dersiniz?

You must have the Adobe Flash Player installed to view this player.

 

İnşaat çalışmaları hangi aşamada?

 

Daha fazlası

 

Bol kazançlı yatırım fırsatı!

İnsanın kendine yapabileceği en büyük yatırım olmasının dışında, kendi cebi içinde yapacağı en kazançlı yatırımdır "Empire Residence".

Gerçekler ortada:

• 100% garanti
Neden mi? Multivilla ekibi olarak yaptığımız işe güveniyoruz. Projemizin başlangıç aşamasından, teslim edilmesine değin geçen her gün içerisinde yapılan çalışmaları biliyoruz, inanıyoruz ve alkışlıyoruz. Böylesine bir projenin yurtiçi ve özellikle yurtdışında marka olduğunu görüyoruz. Alanya piyasasına yön verdiğini biliyoruz. Her zaman kazandırdığını ve kazandıracağını biliyoruz.

• Yılda 12-25% arasında fiyat artışı
Türkiye de ivmesini düşürmeyen tek sektördür gayrimenkul sektörü. Emlak fiyatlarında her yıl belirli oranlarda artış görülür. Bu yatırım sana her zaman kazandıracak bir yatırımdır.

• Amorti süresi 5 yıl
Türkiye de konut, ticari konut, arsa yatırımları kendini kısa sürede amorti eden materyallerdir.

 

"Multivilla" Empire Residence konutlarıyla size kârlı yatırımların anahtarını sunuyor üstelik gözünüzün alabildiğince eşsiz Akdeniz’ in mavisi eşliğinde.

12 yıllık deneyimlerimizle köklü ve istikrarlı bir kuruluş olduk, araştırmacı ve yenilikçi bir kadroyla, teknolojik ve çevre dostu projelere imza attık. Tüm hukuksal işleri ve finansal desteği siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Yatırım stratejilerimiz ve daha fazlası için sayfamızı inceleyebilir ve bizi arayabilirsiniz. Multivilla hakkında daha fazla bilgiye hakkımızda bölümünden ulaşabilirsiniz.

100% güvenebileceğiniz iş partneriniz

 • Empire Residence konutlarına ücretsiz oryantasyon turları
  İstediğiniz anda sizin için tanıtım turları düzenleyebiliriz. Katılacağınız bu turla neye yatırım yapacağınızı bilir, kompleksimizi görerek daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Dinamik ve konusunda uzman ekibimiz dilerseniz sizin için otel konaklama ve transferlerinizin organizasyonunu da yapabilirler.

 • Erken rezervasyonlarınızda inanılmaz avantajlar
  Multivilla; ihtiyaç duyduğunuz takdirde kredi başvurularınızda yardımcı olabilir ya da %30 peşinatla faizsiz uygun taksitlendirmeler yapabiliriz. Siz seçin biz yapalım.

 • Hukuksal destek
  Tüm başvuru ve belgelerinizin hazırlanmasında, mülkiyet tesciliyle ilgili tüm evrak ve düzenlemelerde sizlere uzman kadromuzla destek vermeye devam ediyoruz.

 • Yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimizin uyum sürecin
  Yeni bir hayata başlamak hiçbir zaman kolay olmamıştır. Hele de başka bir şehir veya başka bir ülke tanımadığınız birçok insan ve mekân. Ne nerden alınır, neresi daha iyidir gibi konularda danışabileceğiniz birilerinin olması ne güzel olurdu değil mi? İşte bu süreci kolay atlatabilmeniz için her zaman sizlerin yanında olmaya devam edeceğiz, size bir telefon kadar yakın olacağız.

Bizi bir de müşterilerimizden dinlemek isterseniz eğer, müşterilerimizin bizlerle ilgili tatlı deneyim ve anılarını Multivilla web sayfamızın yorumlar bölümünden ulaşabilirsiniz.

Hayallerinizin denize nazır saltanatına sahip olabilmek için hemen danışmanlarımızı arayın, sizi krallık sahibi yapalım.


Bakınız ayrıca:

Ürün arama