Multivilla Gayrimenkul inşaatçıdan
+90 (242) 512 20 32
+90 536 985 34 28

Lüks yaşamın ayrıcalıklı dünyası "Multivilla" ile hayat buluyor

Multivilla globalleşen inşaat teknolojilerinin çözümleriyle yeni bir yaşam tarzı yarattı. Lüks Yaşam teknolojiyle birlikte yeni bir yön çizdi. İç ve dış tasarımıyla modern ve geleneksel çizgileri harmanlandı, ortaya kusursuz bir proje olan Empire Residence çıktı. A kalite malzemeler, şık ve mükemmel iç detaylar, know-how sistemi, panoramik deniz manzarası, kaliteye dair aradığınız ne varsa hepsi burada. Krallar gibi yaşamak işte bütün amaç bu.

İngiltere de çok özel bir gecede, seçkin konukların ve dünyanın sayılı firmalarının katıldığı adına yakışır bir tören düzenlendi, "Luxury Life Awards". Sayılı ve saygın mimarların, İleri teknoloji tasarımı ve planlarıyla organize edilmiş hayalleri hayat buldu. Jüri bu yarışmada Empire Residence projesini ödüle layık gördü, adına yakışır ödülünü dünya basını önünde büyük bir gurur ve onurla teslim aldı.

2014 yılının Ağustos ayında aldığı Luxury Life Awards ödülünü, Türkiye ye ve Alanya ya kazandırmış olmanın haklı mutluluğunu yaşıyoruz.

 

Ödülün amacı

Luxury Life Awards

Dünya üzerinde "Lüks" segmentte hizmet veren, birçok ülkenin elit isimlerinin kendi alanlarında yarıştığı profesyonel değerlendirmelerle elemelerin yapıldığı, değerlendirme aşamalarının ve sonuçlarının dünyaya büyük bir törenle lanse edildiği bir organizasyondur. Lüks, teknoloji, kalite, maksimum konfor, «her şey dahil» sistem, orijinal tasarım ve çizgiler, yaratıcı ve inovasyona uygun fikirlerin yarıştığı bir organizasyondur. Üstün başarıya ve yüksek puanlara sahip projeler ödüllendirildiler.

Ödül töreni, 29 Ağustos 2014 yılında, Londra Langham Hotelde gerçekleştirildi. Ödül on farklı kategoride on Avrupa ülkesinin temsilcilerinin, uluslararası iş devlerinin, alanında uzman tanınmış kişilerin, katılımcı firmaların yönetim kurulu başkanlarının, iş analistlerinin ve danışmanların katıldığı, seçimlerin yargıçlar kurul kararıyla yapıldığı bir törendir.

Empire Residence "Lüks Gayrimenkul" kategorisinde en yüksek puanı alarak ödüle layık görüldü.

Empire Residence Projesiyle haklı zaferimizin gururunu siz değerli müşterilerimizle paylaşıyoruz.


Bakınız ayrıca:

Ürün arama