Multivilla Gayrimenkul inşaatçıdan
+90 (242) 512 20 32
+90 536 985 34 28

Empire Residence Mükemmel Lokasyon

Alanya turizmin kalbidir. Multivilla’nın şaheseri Empire Residence Alanya’nın incisi Mahmutlar merkezde, restoran, kafe, sağlık merkezlerine, market, pazar ve ihtiyaç duyabileceğiniz tüm yerlere yürüme mesafesindedir. Projemiz kentleşmenin ilk sırasında denize panoramik manzarasıyla mükemmel bir konumdadır. Empire Residence denize iki dakikalık yürüme mesafesindedir. Hayallerinizin gerçeğe döndüğü yerdir Empire Residence.

Multivilla size özel bu projeyi 2016 yılının Mart ayında tamamlayacak, sorunlardan uzak mükemmel bir yaşamın anahtarlarını teslim edecek.

 

Empire Residence Nerededir?

Empire Residence, Akdeniz kıyı şeridinde, D-400 karayoluna ve Mahmutlar Barbaros Caddesine cephesi olan, iki blok ve 11 kattan oluşmuş merkezi konumdadır. 4389 metrekare arazi üzerine inşa edilmiş eşsiz bir projedir.

 

Empire Residence Lokasyonunun avantajları

  1. Alanya - Türkiye'nin en güzel ve ekonomik beldelerinden biridir. Büyük bir Kentleşmeye doğru ilerleyen, hem alt yapısı hem çevre bilinciyle örnek bir turizm merkezidir, Alanya. Özellikle yurtiçi ve yurtdışından konut yatırımı yapan ve yerleşik hayata geçen birçok insan, doğal güzelliklerinin yanı sıra ekonomik olmasının da Alanya’ yı tercih etme sebeplerinden biri olduğunu dile getiriyorlar.
  2. Sıcak İklim - Toros sıra dağları ve Akdeniz arasında, doğal çam ormanlarının yanı sıra, muz ve narenciye bahçeleriyle çevrilidir Alanya. Gözünüzde canlandırdığınız manzaradan fazlasıdır aslında, her daim gelişen ve güzelleşen bir kent. Havadaki bol oksijen de sağlıklı bir ömrün habercisidir adeta.
  3. Kıyı Şeridinde - Tatili anlamlı kılan güneş-deniz-kum üçgeninden fazlasıyla nasibini almış bir beldemizdir. Empire Residence konutlarının konumunun merkezde ve her yere yürüme mesafesinde olmasının dışında, bol güneşli plajlara da yürüme mesafesindendir. Sahile yaya geçidinden kolaylıkla ulaşabilir, keyifle güneş banyosu yapabilirisiniz.
  4. Sakin, huzurlu bir yer – Konutların inşa edildiği bölgenin yakın çevresinde gürültülü restoran veya otel bulunmaması huzurunuzu ve sessizliğinizi bozabilecek kimsenin olmaması demektir. Ses ve Isı izolasyonunda A sınıfı malzeme kullanılmış olması da sizleri gürültücü komşulardan koruyacaktır. Dış seslerden ve gürültü kirliliğinden uzakta mutlu bir şekilde yaşam sürebilirsiniz.
  5. Sosyal ihtiyaçlar – İhtiyaç duyabileceğiniz mağazalar, restoranlar, dükkânlar, klinikler, okullar, semt pazarı, eczaneler, bankalar ve postane hemen yanı başınızda. Yorulmadan dilediğiniz anda kolaylıkla ulaşılabilecek mesafededir.

Ve ayrıca:

Golf Sahaları – 6 km
Kayak Merkezi – 25 km
Gazipaşa Hava Limanı – 28 km
Liman – 16 km
Gazipaşa Merkez – 30 km
Antalya Merkez – 125 km
Antalya (Saklıkent) – 195 km
Belek – 100 km
Antalya Hava Limanı – 125 km

Londra "LUXURY LIFESTYLE AWARDS" ödülünü projesiyle, tasarımıyla hak etmiş emsalsiz bir değerdir. Prestijli bir yaşamın kapılarını aralamanıza çok az kaldı. Hemen +90 (242) 512 20 32, WhatsApp & Viber +90 (536) 985 34 28 telefon numarasından veya info@multi-villa.com adresinden profesyonel ekip arkadaşlarımıza ulaşın ve oryantasyon randevusu alarak Empire Residence farkını yaşamaya başlayın.


Bakınız ayrıca:

Ürün arama