Multivilla Gayrimenkul inşaatçıdan
+90 (242) 512 20 32
+90 536 985 34 28

Krallığınızın komutası tek dokunuşla sizin elinizde. Empire Residence

Siz hiç sahibi adına hareket eden, sahibi ne isterse onu yapan, itaat eden bir ev hayal ettiniz mi? Işıklar, su, televizyon, panjurlar ve daha pekçoğu.. Siz sadece anahtarınızı  alın  ve çıkın. Artık her şeyi tek tek kontrol etmek ve kapatmak zorunda değilsiniz, Akıllı Ev Sistemiyle  tüm bunlar bir tuşla kendiliğinden olacaktır. Bu bir fantezi ya da bilimkurgu filmlerinden bir sahne değil, Empire Residence ile  lüks yaşam hayalinin gerçeğe dönüştüğü andır.

İleri teknolojiyle inşa edilmiş, yaşayan ve ruhu olan bir projedir; "Empire Residence" krallığında tek tuşla her yere ulaşabilir ve hayatınızın rotasını  lüks hayata doğru değiştirebilirsiniz.

 

İleri Teknoloji

Akıllı Ev Sisteminin çalışma prensibinin  sırrı çok basittir. Sistemin temel unsuru çeşitli komuta sinyallerini alıp, denetleyiciden yürütme organına göndermesi ve uygulamasıdır. Bu uygulama evimizin ana ihtiyaç zincirinin yanı sıra, tamamen özel ihtiyaçlar içinde uygulanabilir bir sistemdir. Nedir bu ana ihtiyaçlarımız; aydınlatma, ısıtma, havalandırma, klima, panjurlar, su, televizyon ve video gibi birçok uygulamanın kontrolünü internetinizin olduğu her yerden tek tuşla yönetebilirsiniz. Zaman ayarlayıcısıyla önceden verilmiş komutlarınızı yani kurgulanmış senaryolarınızı Akıllı Ev Sistemine tanımladıktan sonra, siz unutsanız bile Akıllı Ev Sistemi unutmayacak, zamanı gelince gerekeni yapacaktır. Evinizin en büyük yardımcısı sizin kurtarıcınız olacaktır.

 

Akıllı Ev Sistemlerinin Avantajları

 

1. Tasarruf

Sistem boşa harcanan elektrik su ve ısınma kaynaklarının %50 si gibi önemli miktardan tasarruf etmenizi sağlayacaktır.

Nasıl tasarruf sağlarız? Çoğu zaman eve girdiğimizde sırayla tüm odalara gireriz aydınlatma veya klimayı açarız, çıkarken de kapatmayız televizyon karşısına geçince de yerimizden kalkmak istemeyiz. Bu durumda tanımlanmış sistemden, diğer odaların veya banyonun ışıklarını kapatabiliriz. Düşünsenize dairemizin ısı ayarını, klima ayarını tek tuşla istediğiniz yerden yapabilir,bu sayede gereksiz yere harcanan elektrik giderlerinizde yine tek tuşla tasarrufa geçmeye başlayabilirsiniz.

 

2. Güvenlik

Akıllı Ev Sistemimiz; yangın, gaz kaçağı ve su baskınını algılar ve bunları otomatik olarak kapatır. Böyle bir lüksü kim istemez ki. Ayrıca dairenize izinsiz girmeye çalışan biri olduğunda sistem kendini anında kapatır  ve bu durumu anında size raporlar. Bu acil sinyal durumu size ve güvenlik birimlerine doğrudan iletilir. Siz ve sevdikleriniz artık emin ellerdesiniz, siz sadece tatilin tadını doyasıya çıkarın.

 

3. Konfor

Yazın sıcaklarda yerimizden bile kalkmak istemediğimiz çok zamanlar olmuştur işte o zamanlarda Akıllı Ev Sistemi imdadımıza yetişecek. Kanepenizin keyfini çıkarırken tek tuşla klimayı açıp içerinin ısısını düşürebilirsiniz, şiddetli yağmurdan ve rüzgârdan korunmak için aynı anda tüm panjurlarınızı yerinizden kımıldaman kapatabilirsiniz. Sizin için anlamlı müzikleri tek tuşa dokunarak anında dinleyebilirsiniz. Bunun adı Premium konfor değil de nedir.

Tek hedefimiz siz saygın müşterilerimize Premium bir gülümseme yaşatmak, memnuniyetiniz bizi bir adım öne taşıyacak ateştir. Multivilla deneyimli kadrosuyla telefonun diğer ucunda arayın, sorularınıza cevap verelim +90 242 512 20 32.


Bakınız ayrıca:

Ürün arama