Multivilla Gayrimenkul inşaatçıdan
+90 (242) 512 20 32
+90 536 985 34 28

"Multivilla" Garantisiyle

İlk bakışta her şey çok basit görünebilir ama aslında dikkat edilmesi gereken fazlasıyla mevzuat vardır. Gayrimenkul alım-satım işlemleriniz de, konuyla ilgili yasal ve hukuksal bilgi ve deneyime sahip uzman kişiler gerekir. Özellikle Yurtdışı müşterilerimiz, yabancı oldukları bir ülkenin satın alma ve gayrimenkulünü satma konularında Türkiye Cumhuriyeti’nin Yabancı Uyruklu kişilerin emlak, gayrimenkul edinimiyle ilgili yasal düzenlemelere hâkim olmamaları, büyük bir sorundur, kişilerin hata yapma payını arttırır.

"Multivilla" rehberliğinde Türkiye'de gönül rahatlığıyla emlak-gayrimenkul satın alabilirsiniz. 2004 yılında yurtdışı müşterilerimize özel villa projeleriyle başladığımız inşaat sektörüne 2010 yılında Emlak sektörünü de ekledik. 2010 yılından günümüze kadar da Avrupa, Rusya ve BDT sakinleri için gayrimenkul alım-satım hizmetleri sunuyoruz. Bu zorlu süreci sizler adına kolaylaştırmak ve olası risklerden sizleri korumak için çalışıyoruz. Yatırımlarınız Multivilla’nın uzman ellerinde.

 

Sosyal Destek

1. Güncel Bilgiler: Türkiye’nin turizm merkezleri, özellikle Antalya kenti kamu bilgileri ve Satılık, Kiralık bilgileri Multivilla veri tabanında sürekli güncellenmektedir. Güncel bilgi size zaman kazandırır.

2. Profesyonel Danışmanlık: Her müşterimiz, kendisine özel kişisel gayrimenkul danışmanıyla çalışacaktır. Kişisel danışmanınıza belirtilen yöntemlerden 7/24 ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

3. Oryantasyon Turu: Web sayfamızda yaptığınız incelemeler sonuncunda danışmanlarımızla iletişime geçmeniz halinde, görmek istediğiniz portföylerimizle ilgili tur organizasyonunuzu programlıyoruz. Yurtdışından geliyorsanız, talep etmeniz durumunda havaalanından transferlerinizi ve otel rezervasyonlarınızı sizin adınıza yapıyoruz. Ülke içinde ki tüm ihtiyaçlarınıza ve sorularınıza cevap veriyoruz. Üstelik portföylerimizden birini almaya karar vermeniz ve sözleşmeyi imzalamanız durumunda uçak masraflarınız Multivilla tarafından sizlere geri ödenecektir.

4. Banka konut kredisiyle veya 5 yıl taksitle faizsiz ödeme imkânı: İhtiyaç duymanız durumunda anlaşmalı olduğumuz Deniz Banktan, konut kredisi başvuru işlemlerinizde yine sizlerin yanında oluyor ve destek veriyoruz. %0 faizle 5 yıl taksitli ödemeyle ilgili detaylı bilgi için danışmanlarımıza ulaşın.

5. Gayrimenkul alım-satım belgelerinizin hazırlanması: Uzmanlarımız başvuru belgelerinizin hazırlanmasında, belgelerin işlem süreçlerinde ve sonuçlandırılmasında yanınızda olacak ve sizlere gereken desteği verecektir.

6. Çevreye uyum süreci: Yurtiçi müşterilerimiz Türkiye’nin yaşam koşullarına, geleneklerine ve kültürüne yabancı değildir. Yurtdışı müşterilerimiz ilk aşamada Türkiye de gönül rahatlığıyla ikamet edebilmek için, Oturma İzni alması gerekmektedir. Gayrimenkul sahibiyseniz Oturma İznine daha hızlı sahip olursunuz. İzin belgelerinizin alımında ve başvurularınızda yanınızda olacağız. Bunun dışında elektrik ve su aboneliklerinizde, ödemekle yükümlü olduğunuz vergilerle, sigortayla ilgili ve benzeri konularda her zaman yanınızda olacağız.

 

Teminatlarımız

1. Emlak alım-satım sözleşmeleri %100 şeffaf: "Multivilla" disiplinli, titiz ve özenli çalışmasıyla, müşterilerinin beğeni ve desteğiyle adını hem Türkiye’ de hem Avrupa, Rusya, BDT’ de markalaştırmıştır. Dünya markası olmanın vermiş olduğu büyük sorumlulukla, tüm çalışmalarımızı müşterilerimizle karşılıklı güven çerçevesi içerisinde her detay üzerinde konuşarak ve mutabakatta kalarak yürütüyoruz. 2004 yılından günümüze kadar, prensiplerle yürütmüş olduğumuz çalışmalarımız, deneyimlerimizi perçinliyor ve bizi daha da profesyonelleştiriyor.

2. Gayrimenkul mülkiyet tescil belgesi: Türkiye Cumhuriyetinde satın aldığınız gayrimenkulün size ait olduğunu tescil eden belge Tapu belgesidir. Bulunduğunuz ilin Tapu Müdürlüğüne, giderek başvuru belgelerinizi teslim etmeniz yeterli olacaktır. Bu işlemlerinizde yanınızda olarak sizlere destek verebiliriz ya da vekâletname ile başvurularınızı, sizin adınıza biz yapabiliriz.

3. Yabancı uyruklu vatandaşların yasal hakları: Türkiye Cumhuriyetinin yabancı uyruklu vatandaşların, mülk edinimiyle ilgili kanun ve hükümleri 2006 yılında yürürlüğe konulmuştur. Kanunlar yasallaştırılmıştır ancak zaman zaman çeşitli tasfiyelerde ve düzenlemelerde bulunulabiliyor. Bu kanunlar:
• Yabancı gerçek ve tüzel kişilerin, Türkiye’de gayrimenkul edinimleri ile ilgili olarak 2644 Sayılı Tapu Kanununun 35. Maddesi, 07.01.2006 tarih ve 26046 sayılı Resmi Gazetede yayınlananmış, 29.12.2005 tarih ve 5444 sayılı kanunla yeniden düzenlenmiştir.
• 03.07.2008 tarihli, 2644 Sayılı Tapu Kanunu’nun 36ncı maddesi: Yabancı gerçek kişiler, bir köye bağlı olmayan müstakil çiftliklere ve 30 hektar araziye sahip olabilecekler, ancak 30 hektardan fazlası için Bakanlar Kurulu’nun izninin alınması zorunludur.
• 22.12.1981 tarihli 17552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan 2565 nolu kanun maddesince Askeri bölgeler ve çevresinin, güvenlikli bölgeler ve çevresinin satışı yasaklanmıştır.
• Miras hukuku hükümleri.
• 11.04.2013 tarihli 28615 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan 6458 nolu kanun maddesince Yabancılar ve Uluslararası Koruma Kanunu yürürlüğe konulmuştur.

4. Gerçek rakamlarla şeffaf hesaplamalar. Web sayfamızda gayrimenkullerinizin maliyetlerini hesaplayabilirsiniz.

5. Güvenilir bilgi: Sayfamızda sizler için hazırladığımız portföylerimizin bilgi resim ve belgeleri, veri bankamızda sürekli güncellenen gerçek bilgilerdir. Oryantasyon turları için randevu almayı unutmayın.

Multivilla güvenilirlik ve verimli iş gücüyle yaptığı her işin yasal sorumluluğunun bilincinde olan prestijli bir markadır. Firmamız ve projelerimizle ilgili her türlü sorularınız için "iletişim" bölümümüzden bize ulaşabilirsiniz.


Bakınız ayrıca:

Ürün arama