Multivilla Gayrimenkul inşaatçıdan
+90 (242) 512 20 32
+90 536 985 34 28

Gazipaşa

Sıralama
  • Fiyata göre
  • Oda sayısına göre
  • Denize mesafeye göre
  • Date added
1 - 9 ‘dan 15 teklifler

Gazipaşa’da Emlak

Eğer doğanın tam ortasında, muz bahçeleriyle çevrili bir konutta, rüya gibi bir plaja yakın yerde oturmak isterseniz, Gazipaşa tam da hayallerinizdeki yerdir.

Gazipaşa’nın M.Ö. 2000’lere dayanan tarihi, hikâyeleri ve efsaneleri sizi büyüleyecektir. Bu bölgede çeşitli yüzyıllarda Yunanlar, Romalılar, Bizanslılar, Selçuklular ve Moğollar yaşamıştır. Tarihten günümüze kadar kalan ve gezilecek birçok yerlerden biri olan antik Selinus kalesinin kalıntıları, Gazipaşa’nın simgesi olmuştur.

Kıyı şeridi 50km uzunluğunda olan Gazipaşa, her mevsimde muhteşem manzarası ve sakinliği ile sevilen ve 7’den, 70’e herkes tarafından tercih edilen bir yerleşim alanıdır. Küçük bir İtalyan kasabası tarzındadır.

Gazipaşa’da satılık evler

Gazipaşa ilk bakışta taşra bölgesinde tipik bir kasaba görünümündedir, ancak son yıllarda Gazipaşa arsa ve arazileri değer kazandı ve üzerinde yapılan residence konutlar ve villalarla beraber bu şirin kasaba modern ve lüks hayata uyum sağlamaya başlamıştır. Kıyı şeridinde modern hayat ve pastoral hayat mükemmel bir uyum içerisinde devam ederken, el değmemiş koyları ve doğa ananın dillere destan gün batımı manzaralarını da tekne turlarıyla rahatlıkla seyredebilirsiniz. Bölge sadece turizm sektörüne uygun eğlence ve spor aktiviteleriyle değil, günlük hayatı da keyifle ve huzurla yaşayabileceğiniz sakin bir bölgedir.

Yabancı turizminde hareketlilik başlayınca şehir çevre düzenlemeleriyle ve alt yapı çalışmalarıyla kendini yenilemeye başladı. Gazipaşa Uluslararası hava limanı faaliyete geçtikten sonra kentte yerleşim için ve büyük alışveriş merkezleri için projeler hayata geçirildi. Ulaşımı rahattır kendi aracınızın dışında kent merkezinden otobüslerle de Alanya ve diğer ilçelere kolaylıkla gidebilirsiniz.

Rutin kent yaşamı ihtiyaçlarınıza; restoran, kafe, okul, eczane, organik semt pazarlarına, hastane ve benzeri tüm yaşamsal gereksinimlerinize cevap bulabileceksiniz.

Gazipaşa’da kiralık daireler Multivilla’dan!

Multivilla veri bankasının geniş bir ürün yelpazesi vardır. Alanya Gazipaşa’da kiralık daire ya da satılık bir ev aramaktaysanız, hemen uzmanlarımızdan oryantasyon turu için randevu alınız. Danışmanlarımız, talepleriniz doğrultusunda hazırlanacak ürün listesiyle size uygun satılık veya kiralık emlak sunacaktır; Gazipaşa’da kiralık villa veya konutları görmeniz için programınızı organize edecektir. Sizlere hem portföylerimizle ilgili hem de kentin yaşamıyla ilgili bilgi vererek harika bir gün geçirmenize yardımcı olacaktır.

Uluslararası hava alanıyla Gazipaşa’da yükselen gayrimenkul piyasası yatırımcılarında hedefinde oldu. Şu aşamada yapılan altyapı ve büyük projeler gayrimenkul kazanç ivmesini pozitif yönde yükseltmeye devam ediyor. Kısacası Gazipaşa’ya fırsatlar kenti diyebiliriz.

Ürün yelpazemizde mutlaka size uygun Gazipaşa’da satılık evler, satılık konut, kiralık villa veya konut veya büyük kazançlar için yatırım fırsatları muhakkak vardır. Tek yapmanız gereken +90 (242) 512 20 32, WhatsApp & Viber +90 (536) 985 34 28 numaralı telefondan veya info@multi-villa.com adresinden bize ulaşmanız, hemen arayın fırsatlar dünyasından uzak kalmayın!


Bakınız ayrıca: