Multivilla Gayrimenkul inşaatçıdan
+90 (242) 512 20 32
+90 536 985 34 28

Hakkımızda

"Multivilla", 3 sektörden oluşan "Multigroup" şirketinin bir parçasıdır:

Lüks Yaşam Ödülleri

1. Multivilla, kısa ve orta vadeli yatırımlar yapar ve mülkiyet satar. Biz de Alanya’nın önde gelen yatırımcıları ile işbirliği içerisindeyiz ve mülk satışının tüm aşamalarında yasal çerçevede desteklerimizi sunuyoruz. Firmamız; danışmanlık, gayrimenkul ve emlak yönetimi, satış sonrası ve kiralama hizmetleri sunmaktadır.
2. Multielektrik güneş enerjisini elektriğe dönüştüren fotovoltaik sistemleri kurmaktadır. Böylece 10 yıllık devlet garantisi de vermiş oluyoruz. Günümüzde enerji teknolojileri ve yenilikleri yaygın olarak kullanılmaktadır.
3. Multifruit ise meyve şerbeti üretimi için organik meyve yetiştirir.

Çok gruplu şirketlerin temel amacı, hizmet kalitesini zaman ilerledikçe iyi yere taşımaktır. Biz de müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için böyle bir yaklaşım sergilemekteyiz. İşimiz; enerji ve kaynak tasarrufunu son teknolojiyi kullanarak inşa etmek, ürünlerimizi satmak ve müşterilerimize özenle hizmeti sağlamaktır.

2004 yılından itibaren Multigroup ilk 7 yılında "multi" kaliteli standartlarda Avrupa piyasasına açılmış ve ciddi yatırımcılarla işbirliği yaparak emlak alanında uzmanlaşmıştır. Bu yüzden fimamız "Multi" adını almıştır.

 

Başarılarımız

2010, 2011, 2012, 2015 Bellevue dergisinde en iyi gayrimenkul ajansı

Bellevue 2010 Bellevue 2011 Bellevue 2012 Bellevue 2015

“Multivilla” şirketi üç kez en iyi emlak ajansı olarak Bellevue dergisinde yer aldı ve yine 2015 yılının en iyi emlak ajansı olarak seçildi. “Bellevue” dergisi özellikle Almanya, Avusturya ve İsviçre olmak üzere tüm AB’de yaygın bir gayrimenkul dergisidir. Bu dergide en iyi gayrimenkul ajansları yer alır. Bunun kriterleri iyi pazar bilgisi, mülkiyet tekliflerin kalitesi, hizmet kalitesi ve profesyonelliğe göre belirlenmektedir. Bu dergide yer almayı hak kazanan şirketler ayrıca şirketin büyüklüğü ve hizmet düzeyine göre seçiliyor. Her iki tarafın işbirliği memnuniyeti, müşteri desteği ve belge yönetimi göz önünde bulundurulmaktadır.

 

LUXURY LIFESTYLE AWARDS (Ağustos 2014)

"Luxury Lifestyle Awards" (Lüks Yaşam Ödülleri) lüks segmentte hizmet sunan şirketler için düzenlenmektedir. Ödülü kazanmak için katılımcılar; maksimum konfor ve lüks için gereken koşulları sağlamalılar, yaşam kalitesini güçlendirmeliler, her şey dahil hizmeti vermeliler ve yenilikçi olmalılar. 29 Ağustos 2014 yılında Londra’daki Langham Hotel’de düzenlenen ödül törenine çeşitli ülkelerden gelen adaylar katıldı. Jüri, uluslararası devlerden, seçkin uzmanlardan, iş analistlerden ve danışmanlardan oluştu. Ödüller şirket temsilcilerine başkanlar tarafından takdim edildi. Biz Multivilla şirketi olarak en yüksek puanı almış olmanın gururunu yaşıyoruz ve şirketimizin en iyileri arasında bulunmasından çok mutluyuz. Bu motivasyonla her daim en zirvede olmaya hazırız.

 

Bugün "Multivilla":

Profesyonellerden oluşan bir takımla
• Geniş bir mimari merkezle
• kapsamlı bir portföyle
Iyi tekliflerle
• Premium-sınıf servisiyle
• Güvenilir bir yasal destekle.

 

Hizmetinizde!

Bizim yardımımızla siz yatırımcılar projelerinizi hayata geçirebilirsiniz ve karlı yatırımlarla imza atarak müşterilerinizin denize sıfır ev hayallerini gerçekleştirebilirsiniz.

Biz devamlı gelişen, prestijli ödüller kazanan, hukuki ve mali alanlardaki işbirliğimizi arttıran bir şirketiz. Bu yüzden müşterilerimize üst düzey servis olanakları sunabiliyor ve işlemlerin legal bir şekilde yürütülmesinin garantisini verebiliyoruz.

Biz müşterilerimizin taleplerine konsantreliyiz ve onlara gayrimenkulün devir ve temlikin güvenli bir şekilde yürütülmesinin garantisini veriyoruz.

"Multivilla" şirketi Türkiye’de ve yabancı ülkelerde adını yaymıştır. Temel misyonumuz müşterilerimizi memnun etmek için elinden geleni yapmaktır. Olumlu geri dönüşler başarımızı kanıtlar niteliktedir. İşimizi seviyoruz ve daha fazla başarı elde edeceğimizden eminiz. Biz bu iş için kalbimizi ve ruhumuzu ortaya koyduk ve çalışmak bizim için her zaman büyük bir zevktir.


Bakınız ayrıca:

Ürün arama