Multivilla Gayrimenkul inşaatçıdan
+90 (242) 512 20 32
+90 536 985 34 28

Ticari Fuarlar

Multivilla, 12 yıllık birikimiyle geniş bir Network ağına ve veri tabanına sahip uluslararası bir firmadır. Türkiye de özellikle Akdeniz bölgesinde emlak ve inşaat pazarı liderlerindendir. Memnuniyete dönüşen her alış veriş bizim için en büyük zafer demektir.

 

Fuarlar, neden daha caziptir?

  • Farklı ülkelerden katılımcı firmaların çeşitliliğin olması çok farklı alternatifleri aynı anda görebilmeniz demektir. Türkiye’nin bol güneşli ve muhteşem tabiatı üstüne inşa edilmiş lüks ve konforu bir arada sunabilen Multivilla, sizlerle daha sıcak ve samimi iletişim kurabilmek ve sizlere daha yakın olabilmek adına, bu fuarlarda varlığını her zaman gösterecektir.
  • Fuar standımıza yapacağınız ziyaretle birebir görüşme şansınız olacaktır. Yüz yüze yapılan bu görüşmeler neticesinde aklınızda ki sorulara net ve kesin cevaplar alabilirsiniz. Türkiye’nin iklim özelliklerini, kültürel yapısını, ev sahibi olmanızla ilgili yasal ve kanuni uygulamaları, yasal prosedürlerin neler olduğunu ve bu sürecin ne kadar zaman aldığını, yatırımlarınıza dair soruları direkt olarak öğrenebilirsiniz.
  • Ziyaretçilerin, birebir soru cevap şeklinde geçen sohbetleri daha samimi ve olumlu yaklaşımlar çerçevesinde olur. Bu süreç içerisinde karşılıklı güven oluşur. Güven duygusu da, daha büyük yatırımların ve kazançların habercisidir. Organizatör firma hem ziyaretçilerin hem de katılımcılar için her ihtiyaçlarına cevap verebilecek kapasitede fuarlar organize etmiş olurlar.

Multivilla’nın deneyimli ve güler yüzlü danışmanlarıyla tanışmak ve portföyümüzle ilgili daha detaylı bilgi almanız için sizleri stantlarımıza mutlaka bekliyoruz. Kaçırırsanız üzülürsünüz!

 

Exporama

 

Property & Investment Fair

Bakınız ayrıca:

Ürün arama