Multivilla Gayrimenkul inşaatçıdan
+90 (242) 512 20 32
+90 536 985 34 28

Konaklı’da satılık ve kiralık evler

Alanya merkezine sadece 15 dakika uzaklıkta olan Konaklı beldesi, 13.000 kişiye ev sahipliği yapıyor. Tertemiz sokakları ve gelişmiş altyapısıyla meşhur olan Konaklı, Türkiye’nin yeni yeni keşfedilmeye başlanan el değmemiş doğal güzellikleriyle aradığınız huzurlu günlerin adresidir.

Küçük çakıl taşlarıyla dolu tertemiz plajları ve denizi, Konaklının diğer bir özelliğidir. Kayalıklarla oluşmuş, doğal minik göletlere biriken balıklarla ayaklarınıza ve vücudunuza doğal tedavi uygulayabilirsiniz.

Konaklı’nın kalbinde bulunan Çeşmeler, Gazebo Parkı ve çocuklar için oyun alanları sıcak ve yorucu bir günün ardından gezip, ağaçların gölgesinde deniz kokusu eşliğinde soluklayabileceğiniz yerlerdendir.

Emlak türlerin açısında da bu bölge çok zengindir. Büyük yepyeni projelerde Konaklı’da sıfır satılık daireler bulunuyor, deniz manzaralı satılık villarlar, müstakil evler.

Konaklı’da kiralık daire

Konaklıda otellerin fazlaca bulunmasına rağmen, tatilciler burada kendi evlerinde ikamet etmeyi tercih ederler. Siz de Alanya’da Konaklı’da kiralık eşyalı daireler arıyorsanız "Multivilla" olarak size geniş portföyümüzden, otellerin günlük ücretinden çok daha ucuz ve koşulların çok daha uygun olduğu kiralıklar bulmanıza yardımcı oluyoruz.

Konaklı’da Sosyal Hayat

Tatillerini otellerden ziyade kendi evlerinde geçirmek isteyen tatilcilerimizin sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Ev rahatlığında, gönüllerince hareket edebilmek için ilk tercihleri Alanya’da yerleşik bir hayat için, ekonomilerine uygun satılık daire veya villa almaktır. Tatil cenneti Alanya, tatilcilerimizce tercih edilmesinin en büyük nedenleriyse; otellerden daha ucuz olması, kuralların olmaması ve en önemlisi daha rahat olmasıdır. Gelin birlikte aynı konforu sağlayacak, kuralları kendinizin belirleyeceği ve rahat hareket edebileceğiniz yeni yaşam alanınızı seçelim.

Konaklının turizmle gelişen ve şekillenen sosyal hayat koşulları beraberinde; özel kliniklerin, barların ve restoranların, alışveriş merkezlerinin yaygınlaşmasına ve doğa sporları, golf kulübü, stadyumlar gibi spor alanlarının, hayatımızın rutin bir parçası haline gelmiş olmasına, kaliteli işlerin artmasına sebebiyet vermiştir.

Bunların dışında gününüzü daha farklı değerlendirmek isterseniz, Konaklı’dan çevre bölgelere kolaylıkla ve hızlı bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Alanya Konaklıya 15 dakikalık bir mesafededir. Alanya’yı günün her saatinde gezebilir, tarihi yerlerini dilediğinizce görebilirsiniz.

Ayrıca Konaklı’da, batıya ve doğuya doğru yolculuk yapan kervanlar için, 1236- 1246 yılları arasında, Alaeddin Keykubad’ın oğlu Gıyaseddin Keyhüsrev tarafından Şarapsahan Kervansarayı yaptırılmıştır. Bu tarihi eserimizin dışında Tarihi Merkez Cami ve Bizans döneminden kalma şapelde görülmeye değer eserlerdendir.

Alanya beldesinde Konaklı’da satılık aracısız ve masrafsız daire almaya kararlıysanız ya da eşyalı kiralık daire aramak üzereyseniz, hemen "Multivilla" danışmanlarına ulaşın +90 (242) 512 20 32, WhatsApp & Viber +90 (536) 985 34 28.


Bakınız ayrıca: