Multivilla Gayrimenkul inşaatçıdan
+90 (242) 512 20 32
+90 536 985 34 28

Oba’da satılık ve kiralık daireler

Yeşilliklerin içinde portakal ağaçlarıyla çevrili, doğaya, alışveriş merkezlerine, şehir merkezine, restoranlara ve sosyal tesislere yakın bir alanda mülk sahibi olduğunuzu hayal edin. İşte tam burası o hayali gerçekleştirebileceğiniz bir bölgedir!

Alanya’da yeni adresiniz: Oba – satılık luks ve ucuz daireler, yazlıklar villalar, arsalar. Alanya’nın en prestijli beldelerinden biri olan Oba’da her çeşit emlaklerimiz mevcuttur.

Multivilla olarak her zevke uygun, içinde konforlu bir hayat geçirebileceğiniz denize ve merkeze yakın havuzlu, mobilyalı ve beyaz eşyalı lüks daireler, villalar ve dubleks daireler sunuyoruz.

Mülk sahibi mi olmak istiyorsunuz veya Oba’da günlük kıralık daire ya da yazlık mı tutmak istiyorsunuz? "Multivilla’ya" ulaşın! İnternet sitemizde her kişi ve zevke göre yüzlerce seçenek bulunmaktadır. Bunlardan herhangi birini istediğiniz lokasyondan seçip, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ödeme seçenek ve yöntemleri konusunda "Multivilla" ekibi size her zaman yardımcı olacaktır. Sizi, merak ettiğiniz her konuda bilgilendirmekten memnuniyet duyarız! Şehir merkezinde cıvıl cıvıl mı, doğada huzur dolu mu?

Oba beldesi size yaşam alanı seçiminizde iki imkân sunuyor: Toros dağlarının eteklerinde büyüleyici manzarasıyla, yeşilliklerle çevrili bir alanda yaşamayı tercih ederseniz eğer Obaköy tam da size göre! Ya da Oba merkezde denize yakın, Alanya merkeze sadece 1-2 km uzaklıkta, yazları cıvıl cıvıl geçen, yerleşik yabancı sayısının yoğun olduğu bölgede konforlu bir emlak edinebilirsiniz!

Oba beldesinin turistler tarafından sevilmesi emlak fiyatlarına da yansımıştır. Bundan dolayı Oba en prestijli bölge olarak bilinir. Bu belde de binalar en fazla beş katlıdır. Hiçbir yerde şantiye veya endüstriyel çalışma sürdüren fabrika yoktur.

Bu beldenin sevilmesinin birçok nedenleri vardır: temiz ve güzel plajı, dağ ve deniz manzarası, Alanya’nın en çok sevilen alışveriş merkezlerine; Metro’ya, Alanyum’a, Koçtaş’a ve bunun yanı sıra birçok kafe ve restoranlara olan yakınlığı Oba’nın popülaritesini arttırmıştır.

Oba’da satılık ya da kiralık daireler Multivilla’dan

Oba’ya bir şans verin! Burada birkaç gün geçirmeniz, burayı sevmenize fazlasıyla yetecektir. Konumu ve altyapısı nedeniyle daire veya villa satın alma ve kiralamada müthiş bir potansiyel vardır. Ayrıca buradan bir emlak satın almak, sizin için çok karlı bir yatırım olacaktır. Uzman ekibimizle hareket edin! "Multivilla" mülkiyet menkul tescili ile size en iyi seçenekleri sunup yardımcı olacaktır!

Oba’da emlak hakkında daha fazla bilgi almak için hemen +90 (242) 512 20 32, WhatsApp & Viber +90 (536) 985 34 28 telefondan veya info@multi-villa.com adresinden bize ulaşın. Hayalinizde ki evden daha fazla uzak kalmayın.


Bakınız ayrıca: