Multivilla Gayrimenkul inşaatçıdan
+90 (242) 512 20 32
+90 536 985 34 28

Türkiye de Satılık Penthouse Daireler

Kelimenin tam karşılığına baktığımızda “Penthouse” daire, teras katında ya da çatı katında bulunan dairelere verilen genel isimdir. Ancak günümüz konut projelerine baktığımızda, çatı katından veya teras katından daha fazlasıdır. Son yıllarda hayata geçirilen projelerde artık sadece çatı katlarında değil, orta katlarda da uygulanmaktadır. İmar planlarını incelediğimizde göze çarpan en önemli özelliği tavan yüksekliğinin normal dairelerden daha yüksek olmasıdır. Bu da yaşam alanının konfor düzeyini arttırmaktadır. ‘Penthouse’ dairelerin, diğer özelliği de geniş bir terası ve panoramik manzarası olmasıdır. Bunların dışında sosyal faaliyet alanlarının ve spor merkezlerinin olması, bina sakinlerinin resepsiyonist tarafından karşılanması, kartlı giriş sistemi, akıllı ev sistemi gibi ekstra özelliklerinin olması dairenin kalite oranını yükseltmektedir.

Alanya’nın büyüleyici manzarası eşliğinde konforlu ve huzurlu bir hayat için, Multivilla’ nın bünyesinde bulundurduğu Satılık Penthouse dairelere aracısız sahip olun. Sahibinden satılık Penthouse almanın keyfine varın. Antalya’da satılık dublekslerimizi, Alanya’da satılık Penthouse veya satılık dublekslerimizi, komisyon ödemeden teslim alın.

Satılık dubleks ve satılık Penthouse dairelerin yaşam alanlarının genişliği sayesinde zevkle dekore edilmiştirler. Her zevke hitap eden dairelerimizin özelliklerini genellemek istersek; Açık ve/veya kapalı yüzme havuzu, hamam, sauna, fitness, spa merkezleri, kütüphane, sinema, bowling salonu, restoran, teras-kafe, spor tesisleri, otopark, 7/24 güvenlik gibi ayrıcalıklarını listeleyebiliriz.

Multivilla’ nın konusunda uzman ekiplerinden konuyla ilgili bilgi almayı unutmayın.

Penthouse Daire Hizmetlerimiz

12. yılımız da tamamlanmış ve devam eden projelerimizin gururunu yaşamakla beraber, Uluslararası pazarda da "Multivilla" artık "Luxury Life" markası olmuştur.

  • Deneyimlerimiz sonucunda müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun ve konforlu tasarımlarımızla yurtiçi müşterilerimizin yanı sıra Avrupa, Rusya, Türk Devletleri ve İskandinav müşterilerimize de hitap eden konut projeleri tasarlıyoruz.
  • Günümüz koşullarında her alanda, her konuda ihtiyaç duyduğumuz hukuksal yardım ve desteği, evrak işlemlerinizin başlangıcından son aşamasına kadar siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.
  • Yaptığımız işin ehemmiyetini biliyor ve endişelerinizi ortadan kaldırmak için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Mortgage, finansal yönlendirme ve destek, hukuksal danışma ve yardım, alıcı ve satıcı arasında ki hukuksal hakların dengelenmesi gibi ciddi konulara önemle eğiliyoruz.

Dilediğiniz konutu görmek istemeniz durumunda, otel rezervasyonunuzu veya hava alnından şehir merkezine olan transferinizi programlıyoruz. Gerçekleşecek olan satışlarımızda uçuş masraflarınızı tarafınıza geri ödüyoruz böylelikle kazanmaya hemen başlıyorsunuz.

Web ve Network ağımızı incelediğinizde sunduğumuz hizmetlerin detaylarını öğrenme şansınız olacaktır. 7/24 online pop-up chat penceremizden sorularınızı sorun ve yönlendirme isteyin. Siz hayalinizde ki konutu anlatın, biz hayalinizi gerçekleştirelim.

Penthouse Dairelerin Piyasa Değerini Etkileyen Faktörler

Türkiye de ve Dünyada bir projenin piyasa değerini belirleyen etkenlerin başında, adını markalaştırmış projeler gerçekleştiren firmaların projeleri geliyor. Multivilla artık, lüks ve konforlu hayatın simgesi olmuş, uluslararası pazarda bir marka haline gelmiştir.

"Penthouse Daireler" ultra modernize edilmiş projelerin en gösterişli daireleridir. Hemen hemen her projede varlık bularak bulunduğu projenin piyasa değerini yükselten konut tipidir. Penthouse daireye sahip olmak; geniş bir yaşam alanında konforlu bir hayat demektir.

Projelerin denize, merkezi yerlere, büyük alışveriş merkezlerine, hastanelere veya okullara olan mesafeleri dairelerin piyasasını yükselten diğer özelliğidir. Proje kapsamında bulunan sosyal aktivasyon alanlarına, verilen servis ve hizmetlerine, kullanılan teknolojik ürünlere göre de değişkenlik gösteriyor. Bu özellikler de taşınmaz mülkün bedelinde artışlara neden oluyor.

Özellikle yatırım için almayı planladığınız daireyi projenin başlangıç aşamasında almanız 10% veya %15 oranında kar etmeniz demektir. İşte bu adımınız sizin akıllıca yaptığınız yatırımlarınıza bir yenisini eklemektir.

Alanya ve Penthouse Daireler

Akdeniz kıyılarının altın kenti Antalya ve Alanya beldesi Türkiye’nin diğer tatil beldelerinden daha cazip ve uygun fiyat seçenekleri nedeniyle, yatırımcılara her zaman kazandıran bir kentimizdir.

Antalya ilinde konut inşaatı son on yıldır istikrarlı bir büyüme göstermektedir. Doğal çam ormanları, portakal, limon ve muz bahçeleri arasında inşa edilmiş projeler, insan ufkunun sınırlarını zorluyor. Cezbedici doğası da, Alanya ve çevresindeki projelerde bulunan penthouse dairelerin fiyatlarında artışa sebep oluyor.

Multivilla grubu olarak satış öncesi ve sonrası hizmetlerimizle her geçen gün kendimizi yenileyerek ve geliştirerek hızla büyüyoruz. Aklınızda netleşmeyen her sorunuz için sizlere cevap vermekten memnuniyet duyarız.

İletişim ve her türlü sorularınız için:
• Türkiye: +90 (242) 512 20 32, WhatsApp & Viber +90 (536) 985 34 28;
• E-posta: info@multi-villa.com;
• Posta: Kestel Mahallesi sahil yolu caddesiNo: 21, Multiplaza 07450 Alanya / Antalya / TÜRKİYE.


Bakınız ayrıca: