Multivilla Gayrimenkul inşaatçıdan
+90 (242) 512 20 32
+90 536 985 34 28

Türkiye'de, Alanya’da Kiralık Villalar

Genellikle yazlık bölgelerde denize yakın ya da bulunduğu bölgenin yüksek yamaçlarına doğru veya şehir merkezinden uzak yeşil alanlarda geniş bir arazi üzerine inşa edilmiş konut tipidir. Kişiye özel projelendirilmiş, isteğe bağlı olarak havuz, sauna, hobi odaları ve kişisel alanlarla donatılabilen, bahçe içinde yapılandırılmış oldukça konforlu ve zevkli yapılardır. Genellikle Alanya’da kiralık yazlık evler tek veya çift katlı; giriş katında mutfak ve salonu, üst katlarda yatak odaları ve geniş bir terası bulunur.

Multivilla şirketinin kişiye özel tasarlanmış ve her ince detayı düşünülmüş villa projeleriyle başlamış olması sizlerin ‘Alanya’da satılık villa’ veya ‘Alanya’da kiralık villa’ arayışlarınıza birinci elden aracısız olarak sahip olabilmeniz için büyük bir avantajdır. Satılık villa veya kiralık villa arayışlarınıza rahatlıkla kavuşabilmenizin onurunu taşıyoruz.

Alanya’da kiralık evler yapı özelliklerine göre sınıflara ayrılır:

  • A Tipi: Müstakil villa olarak da bilinir. Arsa sahibinin tamamen kendi zevkine özel projelendirilmiş ve imarı yapılmış konut tipidir.
  • B Tipi: Genellikle arsanın büyüklüğüne göre altı veya on iki adet projelendirilmiş konut tipleridir. Burada arsa eşit olarak bölünmüş ve mimari projesi aynı koşullarda tasarlanmıştır. Site yönetimi ve ortak kullanım alanları olan yapı tipidir.
  • C Tipi: Aynı arazi üzerine farklı girişleri olan, birbirine bitişik inşa edilmiş yapı tipleridir.
  • D Tipi: İkiz villa olarak da bilinir. Aynı parsel üzerinde inşa edilmiş, birbirine bitişik yapı tipleridir. Üç cephesi açık, kalan bir cephesi birbirine yapışıktır.

Villa tipleri genel olarak böyle olmasına rağmen, küreselleşen dünya edebiyatına, konutun kat sayısına göre isimlendirilmiş triplex ve fourlex villa tipleri de son yıllarda adını sıkça duyduğumuz yapı türleridir.

Triplex veya Fourlex müstakil arazi üzerine kurulmuş, üç ve dört katlı ihtişamlı görünüme sahip villalara verilen genel isimdir.

Antalya ve beldeleri ortalama 450km boyunca Akdeniz’ e kıyısı olan turistik bir ilimizdir. Geniş ovalarının yanı sıra yaylalarıyla da ünlüdür. Turizm sektörünün kalbidir. Bu özellikleri Antalya ilimizin inşaat sektöründe hızla büyümesine ve gelişmesine neden olmuştur. Arazi yapısı sayesinde geniş ve yeşil alanları, Akdeniz’in mavisiyle mükemmel bir manzara oluşturur. Multivilla tüm projelerinde, müşterilerimizi bu ihtişamlı görüntüyle buluşturuyor ve çok çeşitli kiralık yazlık villalar sunuyor.

Portföyümüzü ziyaret ederek sizde, size uygun villayı, faizsiz ödeme koşullarıyla hemen alın, bu görkemli dünyaya uzaktan bakmayın.

Türkiye’de Multivilla Garantisiyle Villa Sahibi Olmak ya da Alanya’da Kiralık Yazlıkta Mükemmel Tatil Geçirmek!

Geride bıraktığımız 12 yılın bilgi birikimiyle, her geçen gün yenilenen ve kendini geliştiren inşaat teknolojisinin yakın takipçisi olduk. Bu engin deneyimimizle ‘sahibinden satılık yazlık, satılık villa, yazlık evler, villa projeleri’ gibi arayışlarınız artık son bulacak.

Multivilla sadece emlak firması değil, ayrıca birçok projelere imza atmış kapsamlı bir inşaat firmasıdır. Bu sizi aracılara ödeyeceğiniz bedellerden kurtarıcı bir etkendir.

Multivilla satın alma işlemlerinde gerekli belgeleri sizin adınıza hazırlar ve bu sürecin her aşamasında yanınızda olur. En kısa sürede sorunsuz bir şekilde tapunuz teslim alınır ve muhteşem bahçeli bir ev sahibi olursunuz.

Zaman zaman herkesin yaşayabileceği, aşılması çok güç bir problemmiş gibi görünen diğer bir süreç de bütçe yetersizliğidir. Multivilla bu aşamada yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerimize uygun kredi koşullarıyla banka kredisi sağlayabilmektedir. Diğer bir seçenek de uygun ödeme koşullarıyla faizsiz taksit imkânıdır.

Firmamızın sizinle olan süreci bu kadarla sınırlı değildir. Yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimiz için, konusunda uzman hukuk danışmanlarımızın desteği işin her aşamasında yanınızda olacaktır.

Unutmayın ki, Multivilla satış sonrasında da, çevreye uyum sürecinde de, resmi ve gayri resmi işlerinizde de sizlerin yanında olacak ve destek verecektir.

Sizin Villanız Demek!

  1. Her yıl iple çektiğiniz tatil dönemi öncesinde ‘ Nereye gideceğiz? Nerede konaklayacağız? Otele mi gitsek? Villa mı kiralasak, Penthouse mu kiralasak? Sorularıyla boğulmak zorunda kalmayacaksınız. Tatil başlamadan, 'orda yer yok, bunun tarihi uymuyor, burası çok pahalı’ stresini yaşamayacaksınız. Hele bir de kalabalık bir aileyseniz bütçenizdeki açık gittikçe büyüyecektir. ‘Sizin Villanız Demek’ böylesi stres yaratan sıkıntılı dönemleri yaşamamak demek. Sinir bozucu taşkın otel komşuları yok demek. Zamanınızın efendisi sizsiniz demek.
  2. Yurtdışında ve yurtiçinde yaşayan müşterilerimiz, pahalı gibi düşündükleri villaları basit bir hesaplama yaptıklarında görecekler ki ‘villa satın almak’ veya ‘villa kiralamak’ düşündükleri kadar çok maliyetli olmayacaktır. Üstelik taşınmaya hazır zevkle dekore edilmiş birçok seçenekleriniz olacaktır.
  3. Gayrimenkul sektörü, Türkiye’de her yıl yıllık %25 oranında büyüme gösteriyor. Bunun yanı sıra mülkiyetini aldığınız gayrimenkulün kira getirisi de size kazanç olarak geri dönüyor. Hiçbir riski olmayan akıllıca yapılmış yatırımdan daha keyif verici bir düşünce ne olabilir?
  4. Gayrimenkul sektörü, Türkiye’de her yıl yıllık %25 oranında büyüme gösteriyor. Bunun yanı sıra mülkiyetini aldığınız gayrimenkulün kira getirisi de size kazanç olarak geri dönüyor. Hiçbir riski olmayan akıllıca yapılmış yatırımdan daha keyif verici bir düşünce ne olabilir?
  5. Villalar yerleşim planları ve dış mimarisi gereği çevreye daha uyumlu konutlardır. Kent merkezlerinden uzakta kendinizi ve zamanınızı daha özel yaşayabileceğiniz alanlardır. ‘Sizin Villanız Demek’ bu özel zamanlarınızı ve mekânlarınızı daha mutlu ve huzurlu yaşamak, paylaşmak demek.

Multivilla, 7/24 ulaşabileceğiniz telefon ve elektronik postayla aklınızdaki tüm sorulara cevap vermeye hazır danışmalarımız telefonun diğer ucunda.

Bizlere +90 (242) 512 20 32, WhatsApp & Viber +90 (536) 985 34 28 numaralı telefondan ve info@multi-villa.com adresinden ulaşabilirsiniz.


Bakınız ayrıca: