Multivilla Gayrimenkul inşaatçıdan
+90 (242) 512 20 32
+90 536 985 34 28

Denize yakın kiralıklar – Türkiye sahillerinde muhteşem tatil!

‘’Multivilla’’ size, Akdeniz sahillerinde yaşayacağınız rüya gibi bir tatilin anahtarlarını sunuyor! Alanya’nın en iyi semtlerinde efsanevi panoramik manzarasına sahip en iyi kiralık daire, kiralık villa, kiralık penthouse seçeneklerinden birini tercih edin; hayallerinizi süsleyen tatili daha fazla bekletmeyin.

‘’Multivilla’’ deneyimli kadrosuyla Akdeniz sahillerinde konaklayabileceğiniz yerleri bulmanızda sizlere yardımcı olacaktır.

 

Türkiye, Akdeniz sahillerinde uygun kiralıklar!

Türkiye’nin güney kıyılarında aracı olmadan satılık ve kiralıklarımızla her zevke göre dubleksler, daireler ve villalar sunuyoruz. Akdeniz kıyı şeridinde, Toros dağlarına yakın, Kale içinde, Kleopatra plajına yakın seçeneklerimizle, her fiyat aralığına elverişli, sevdiklerinizle konaklayabileceğiniz gayrimenkuller için, teklif almayı unutmayın!

Daha önce Türkiye sahillerinde, Multivilla rehberliğinde tatilini geçiren müşterilerimiz; ‘’Diğer ülkelerle kıyasladığımızda, Türkiye’de tatil yapmak hem daha ekonomik hem de hizmet kalitesi daha iyi’’ diyorlar.

  • Türkiye'de konut kiralamak için matbu bir sözleşme imzalayın. Multivilla kiralayacağınız bölgeye göre sizlere rehberlik ederek, bulunduğunuz bölgede ihtiyacınız olabilecek resmi kurumlara, alışveriş merkezlerine, yerleşik halkın etnik bilgilerine, kültürel geziler düzenlemek isteyeceğiniz tarihi yerlere kolayca ulaşabileceğiniz yol haritası bilgilerini belirlemenize yardımcı olacaktır.
  • Multivilla kalitesi ve güvencesiyle evrak işlerinizi gönül rahatlığıyla kısa sürede sonuçlandırabilirsiniz. Böylelikle zamanınız alışveriş ve denizin, kumsalın keyfini çıkarmanız için size kalacak.
  • Tatil ezberlerinizi değiştirmenize öncülük ediyoruz. Kum, güneş, deniz pahalı oteller ve tek düze tatil devri artık geride kaldı. Kendi evinizin konfor ve rahatlığında adrenalin ve eğlence dolu, muhteşem bir tatil keyfi sunuyoruz. Üstelik daha ucuza! Multivilla’ nın müşterilerine sunduğu imkânlarla aracılara ödeyeceğiniz paralarınız cebinizde kalıyor! Size de planladığınız ucuz ama kaliteli günlerin sefasını sürmek kalıyor.

 

Türkiye'de Emlak Kiralamak artık çok daha kolay!

Multivilla’ya açacağınız bir telefonla başlayacak maceraya hazır mısınız? Multivilla veri tabanında oluşturduğumuz her aileye ve her kişiye hitap eden portföyümüzden, talepleriniz doğrultusunda istediğiniz daireye ya da villaya anında rezervasyon yapıyoruz. Size sadece valizinize mayo, bronzlaşmak için güneş kremi, güneş gözlüğünüzü koymak kalıyor!

Dilerseniz havaalanında karşılanıyorsunuz, konaklayacağınız daireye kadar sizlere eşlik ediyor ve yerleşmenize yardımcı oluyoruz. İhtiyaç duyduğunuz anda telefonun diğer ucunda olduğumuzu unutmayın. Multivilla rehberliğinde kaliteli, ucuz ve bol güneşli bir tatil için her zaman danışabileceğiniz numaramız;

Telefon: +90 (242) 512 20 32, WhatsApp & Viber +90 (536) 985 34 28

E-mail: info@multi-villa.com


Bakınız ayrıca:

Ürün arama