Multivilla Gayrimenkul inşaatçıdan
+90 (242) 512 20 32
+90 536 985 34 28

Tosmur’da satılık ve kiralık daire.Tosmur’u tanıyalım

Yaklaşık 10.000 kişiye ev sahipliği yapan Tosmur beldesi, Akdeniz ikliminin etki alanı içerisindedir. Yaz ayları sıcak ve kurak geçer, nem oranı oldukça yüksektir. Kışları yağışlıdır ve kısmen soğuk geçmektedir. Maki bitki örtüsünün etkisiyle bu belde genel itibariyle çam ağaçlarıyla çevrilidir ve ekim alanlarında muz, portakal, limon, greyfurt, mandalina gibi meyveler dikkat çekmektedir.

Tosmur’un doğasına güzellik katan diğer bir unsur da Dim Çayı’dır. Dim Çayı Tosmur halkının içme ve sulama ihtiyacını karşılamaktadır.

Neden Tosmur?

Bu güzelliklerin yanında Tosmur, halkın günlük ihtiyaçlarını karşılayabileceği tüm imkânları sunmaktadır. Alanya merkezine dolmuşla 7-10 dakika arasında ulaşabileceğiniz gibi birkaç adımda halka açık temiz plajlarına da ulaşabilirsiniz. Şezlong, şemsiye ve küçük büfelerle donanımlı, bakımlı plajlarının yanında kiralayabileceğiniz su sporu araçları da bulunmaktadır. Tosmur plajında tatilinizi süsleyen çok eğlenceli vakitler geçireceğinizden emin olabilirsiniz.

Tüm bunlara yakın olmak, Tosmur halkının bir parçası olmak istemez misiniz?O zaman bir deneme olarak Tosmur’da kiralık daire tutmalısınız.

Alanya’da Tosmur’da satılık veya kiralık daireler

Özellikle tatilciler için zaman kavramı önemli bir rol oynar. Tatillerinde çok değerli vakitlerini yollarda harcamak yerine kolay ve kısa yoldan ulaşılabilir, aktivitelerini düzenleyebilecekleri sosyal alanlara yakın yerlerde ikamet etmek isterler. Tosmur, yatırımcılarını bu nedenlerden dolayı cezbetmiştir.

Alanya’da Tosmur’da sahilde satilik daireler arıyorsanız beldenin temiz, hareketli plajına sıfır ya da sadece birkaç metre uzaklığında olan, her kişiye hitap eden, modern, konforlu, ferah, doğa manzaralı daireler sahiplerini bekliyor! Siz de Tosmur halkının bir parçası olmak ve huzurlu atmosferine dahil olmak istiyorsanız, ürün kataloğumuzdan size hitap eden konuta bir malik kazandırın.

Siz de tatillerinizde zaman kavramını hayatınızdan yok edin ve değerli vaktinizi yollarda harcamayın!

"Multivilla" ekibi sizi bu konuda destekleyecek ve gereken tüm aşamalarda yanınızda olacaktır. Hizmetlerimizden yararlanmak için bizi arayın: +90 (242) 512 20 32, WhatsApp & Viber +90 (536) 985 34 28.


Bakınız ayrıca: