Multivilla Gayrimenkul inşaatçıdan
+90 (242) 512 20 32
+90 536 985 34 28

Yorumlar

Liana Grishunina, Rusya

Sonuç olarak, biz mutlu bir şekilde Akdeniz ve Alanya'nın muhteşem manzarasına sahip prestijli bir komplekste daire sahibi olduk. Multivilla sadece benim değil tüm ailemin en güzel rüyasını gerçekleştirdi. Profesyonel hizmetleri, güler yüzlü çalışanlarıyla, öncelikle benim sonra ailemin diğer üyelerinin güvenini kazandılar, ve tabi bize de muhteşem bir ev kazandırdılar. Teşekkürler!

May 18, 2016

VG Mamedov, Rusya

Multivilla ve personellerine Alanya'da daire almamıza yardımcı oldukları için çok teşekkür ederim! Ben böyle bir daireyi 5 yıldır arıyordum , her yerde çok farklı ve güzel daireler vardı ama hiçbiri şehir merkezine bu kadar yakın değildi.

Ara 7, 2015

Myra ve Uğur Shane, St. Petersburg

Bizim için yaptığı bütün herşey için Multivilla şirketinin satış müdürü Reyhan Hanıma minnettarız. Daha önce onun gibi sempatik bir insanla hiç karşılaşmamıştık! Önce kendi adıma ve eşim Uğur adına tüm taleplerimizi titizlikle ve güler yüzüyle yerine getirdiği için ona teşekkür etmek istiyorum. Bizimle çok vakit geçirdi ve kafamızdaki tüm soru işaretlerini giderdi. Sana herşey için çok çok teşekkür ederiz Reyhan! Evgeniya Hanımın harika bir ekibi var. saygı ve sevgilerimizle.

Eyl 9, 2015
Leave review

Ürün arama